Plotki suplementacyjne Suplementacja Suplementy diety

White Flash – przedtrenigówka od Controlled Labs!

Controlled Labs kilka tygodni temu zaprezentowało swój najnowszy suplement przedtreningowy - White Flash, o którym po raz pierwszy rozmawiano już w styczniu. Podobnie, jak w przypadku ich ostatniej formuły nootropowej - Orange Brainwash - White Flash zawiera naprawdę potężną dawkę konkretnych składników. Fani dobrze zbilansowanych produktów przedtreningowych na pewno ją docenią.

Czym jest White Flash?

Całkowicie nowy suplement Controlled Labs został opracowany z myślą o zapewnieniu wszystkich efektów, jakich można oczekiwać, szukając dobrej jakościowo przedtreningówki. Zawiera składniki zwiększające energię, poprawiające koncentrację i wytrzymałość oraz zapewniające potężną pompę mięśniową.

Formuła

Jak wspomnieliśmy na początku, formuła kryjąca się za Controlled Labs White Flash jest imponująca i zawiera ponad 10 gramami aktywnych składników. Ta kombinacja nie przypomina żadnego innego produktu, który ostatnio widzieliśmy, zarówno pod względem różnorodności składników, jak i silnego dawkowania. Controlled Labs White Flash Ingredients

Jeśli chodzi o pompę i wydajność, White Flash zawiera sporą dawkę

  • 5 g czystej cytruliny,
  • 750 mg agmatyny,
  • 4 g betainy
  • 300 mg Vaso6 (ekstrakt liści zielonej herbaty)

Druga połowa suplementu składa się z

1,5 g tyrozyny, 100 mg teaniny, 300 mg kofeiny, 20 mg teobrominy, pół grama lwiej grzywy i, dla zwiększenia absorpcji formuły, 50 mg AstraGin.

Jak można się domyślić po składnikach i dawkach, Controlled Labs sprawiło, że White Flash to jeden z najlepszych zawodników w lidze przetreningówek. Na początku przygody z White Flash warto zacząć od połowy porcji.

Dostępność

White Flash jest już dostępny dla dystrybutorów i sprzedawców detalicznych, a dla klientów w Europie - wkrótce. Produkt będzie dostępny w opakowaniach po 20 porcji, w trzech smakach: Sour Green Apple, Cherry Limeade i Strawberry Kiwi.

O autorze

Jakub Kola

Jakub Kola

Interesuję się suplementacją oraz dietetyką od 2004 roku. Stale doskonale się w tych aspektach. Posiadam status doradcy na największym forum sportowym w kraju.

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad