Plotki suplementacyjne Suplementacja Suplementy diety

Środek podnoszący wrażliwość insulinową – Primalog!

Aby dumnie zamknąć rok, Primeval Labs naprawdę podnosi poprzeczkę i wprowadza masę nowych, kompleksowych i niezwykle ciekawych suplementów. Na początku miesiąca marka ta wypuściła booster testosteronu o wdzięcznej nazwie Neanderthal, chwilę później – potężną przedtreningówkę Mega Pre, a teraz czas na Primalog.

Primalog to twoja tajna broń, która sprawia, że ​​węglowodany będą pracowały dla ciebie, a nigdy przeciwko tobie! W przypadku preparatu Primalog znacznie poprawia się wrażliwość na insulinę i podział glukozy, tworząc wyjątkowo anaboliczne środowisko, umożliwiające budowanie mięśni, spalanie tłuszczu i poprawę kompozycji ciała.

Primalog jest środkiem wspomagającym rozpad glukozy. Kategorię tego typu produktów zasiliło w tym roku bardzo wiele nowych pozycji. Niewiele jeszcze wiadomo o tym konkretnym suplemencie, ale fani Primeval Labs zacierają ręce z niecierpliwością.

Na razie Primeval Labs potwierdziło tylko trzy składniki swojego nowego suplementu wpływającego na glukozę: 300 mg berberyny, pół gramu banaba i 250 mg cyjanidyno-3-glukozydu. Jesteśmy również  pewni, że produkt zawiera jeszcze kilka składników, ponieważ każda butelka Primalogu zawiera 210 kapsułek, z czego na jedną porcję wchodzi aż 7 sztuk!

O autorze

Ela

› Zobacz wszystkie artykuły

3 komentarze

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad