Plotki suplementacyjne Suplementacja Suplementy diety

Regeneracja potreningowa Train&Recover

Producent 4+Nutrition w swojej ofercie odchodzi coraz bardziej od wyłącznie podstawowych suplementów diety. Jakiś czas temu informowaliśmy o chipsach proteinowych, a już teraz ta włoska firma wprowadza kolejną ciekawą nowość. Jest nią zaawansowana formuła okołotreningowa Train&Recover!

Produkt został zaprojektowany z myślą o sportowcach wytrzymałościowych, ciężarowcach w celu poprawy regeneracji potreningowej. Przyczynia się do tego kompleks węglowodanów oraz aminokwasy.

Skład 4+Nutrition Train&Recover jest dość prosty. W 30 g porcji znajdziemy 23g węglowodanów ( również dekstryny ), 5g BCAA ( w stosunku 8:1:1) oraz mieszaninę rybozy i nukleotydów w ilości 300mg.

Train&Recover dostępny jest w trzech smakach : Icy Blue Raspberry, Raspberry Lemonade, and Bubble Melon. Producent wycenia opakowanie produktu na około 30 €.

O autorze

Ela

Ela

Elżbieta Nowakowska - Dietetyk z 18-letnim stażem. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Mimo dużego doświadczenia stale uczestniczy w szkoleniach w całym kraju. Jej mocne strony to odżywianie, suplementacja oraz farmaceutyka.

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad