Najlepsze odżywki przedtreningowe – Ranking 2019

Pobudzenie, siła, skupienie maksymalna pompa!

Wśród setek produktów przedtreningowych rozdzielamy kilka gatunków, produkty o delikatnym działaniu, nie co kofeiny w składzie, kreatyna, troszkę aakg i beta alaniny. Odżywki bardziej skomplikowane, zawierające duże ilości kofeiny, wspomagane tyrozyną oraz norwaliną, posiadające zarówno alfaketoglutaran argininy i jabłczan cytruliny.
Co jeśli dla nas to nadal za mało???

Wówczas z pomocą przychodzą naprawdę hardcorowe suplementy zawierające w składzie siarczan agmatyny, geranium czy alfa-johimbine. Są to produkty z najwyższej półki, perełki producentów. Stosowanie tego typu preparatów pozwala nam nie tylko zrobić dobry trening, one umożliwiają nam przekroczyć własne granice!!!

man-1069219_640

Należy pamiętać, że duża gama produktów przedtreningowych zawiera substancje nie przebadane, bądź szkodliwe.
Częstym zjawiskiem wśród producentów jest dosypywanie w pierwszych partiach produktów substancji wywołujących maksymalne pobudzenie, jednak są to środki niedostępne w sprzedaży bądź wywołujące działania niepożądane.
W naszym rankingu występują tylko sprawdzone i najskuteczniejsze produkty od renomowanych producentów. Suplementy potwierdzone są jakością i certyfikatami producenta.

Blitzkrieg
cart

1. Blitzkrieg

Blitzkrieg - to unikatowe połączenie składników o najwyższej skuteczności. Odpowiednie pobudzenie zapewniają synergistyczne połączenia dmha oraz kofeiny. O odpowiedni komfort treningu dbają składniki nasilające pompę mięśniową - 4 gramy l-cytruliny oraz pół grama agmatyny! Z tym produktem zawsze wykonasz dobry trening!

Kraken
cart

2. Kraken

Kraken - to nowa, wersja (UE) popularnej odżywki przedtreningowej firmy Sparta Nutrition. Stosowany przed wysiłkiem fizycznym przyczynia się do poprawienia wydolności w trakcie treningu, wzrostu siły oraz długotrwałej energii pozwalającej ćwiczyć ciężej i dłużej.

Executioner
cart

3. Executioner

Executioner - jeden z silniejszych suplementów przedtreningowych. Posiada wyłącznie najsilniejsze stymulanty, które pozwolą przekroczyć własne granice podczas treningów! Zero zbędnych wypełniaczy, jedynie skuteczne substancje aktywne.

Mesomorph
cart

4. Mesomorph

Mesomorph - legendarny produkt firmy APS, wykazujący się generowaniem ogromnej energii oraz chęci do treningów. Stary skład z najważniejszymi substancjami aktywnymi jest gwarancją sukcesu w rozwijaniu muskulatury oraz ogromną poprawę wyników siłowych.

Stimul8
cart

5. Stimul8

Stimul8 - to bardzo wydajny produkt przedtreningowy ukierunkowany na dodanie energii oraz spalanie magazynowanej tkanki tłuszczowej, maksymalnie przyspieszając metabolizm. Stimul8 zawiera tylko skuteczne substancje i to w niewielkich, acz skutecznych dawkach.

5150
cart

6. 5150

5150 - kompleksowy środek uznanej amerykańskiej marki 5%. Jedna z najmocniejszych przedtreningówek na rynku. Wykazuje się wysoką skutecznością w kształtowaniu atletycznej sylwetki oraz rozwijaniu siły mięśni. Zawiera wyłącznie składniki prowadzące do jak najwyższej wydajności organizmu!

Wicked
cart

7. Wicked

Wicked - jest kompleksowym suplementem do stosowania przed treningiem na siłowni. Bogactwo składników o działaniu zarówno pobudzającym jak i te, które odpowiedzialne są za lepsze ukrwienie mięśni podczas ćwiczeń sprawi że efekty przerosną Wasze oczekiwania. Zastosowane w Wicked substancje takie jak metyloheksanamina czy ekstrakt z rośliny Rauwolfia serpentinia odpowiadają za ekstremalny zastrzyk energii na długie godziny. Solidna dawka cytruliny oraz ekstrakt z czerwonego wina zapewniają zwiększoną produkcję tlenku azotu (NO).

Sprawdź też: Najlepsze spalacze tłuszczu!

34 komentarze

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł