Blogi Treningowe Trening

Nowy program o MMA

Mieszane sztukami walki (MMA) weszły do mojego życia od samego początku, kiedy w Polsce zaistniały.

O pierwszych galach, a właściwie - bardziej o spotkaniach z klatką w tle, dowiadywałem się nie za pośrednictwem Internetu. Były to przekazy bezpośrednie. Drogę tą nazwałbym ludzką: przekazywaliśmy sobie informacji. Można powiedzieć, że MMA interesuję się od czasów, kiedy nie było na nie mody. Swoich marzeń związanych z walką w klatce nie spełniłem do tej pory. Nawet nie wiem, czy próbowałem je spełnić. Dzisiaj, kiedy ta sztuka walki jest bardzo popularna i ma wiele twarzy, nadszedł czas, żeby przedstawić moje spojrzenie na ten sport. Nocne oglądanie gal krajowych i zagranicznych to u mnie codzienność (może bardziej „conocność"). Są też dziesiątki małych wydarzeń . I to o tych niewielkich dzisiaj piszę. Małe gale MMA to mój „konik”. Małe gale, lokalne wydarzenia, ale i te, które przeistaczają się w większe eventy, to moja wielka pasja. Widać to na moich social mediach. Uważam jednak, że wciąż za mało o wspomnianych wyżej wydarzeniach piszę i mówię. Dzisiaj prezentuję Wam pierwszy film, w którym zapraszam do śledzenia kolejnych. Cykliczne prezentacje jeszcze nie mają nazwy. Może ktoś z Was podpowie albo zaproponuje coś.

Znacie już mój terminarz Gal MMA jakie odbywają się w Polsce. To tu wpisuję każde wydarzenie. Jest tego naprawdę sporo. Wiele z tych eventów ma swoje relacje na żywo w Internecie. Są takie, co pokazują tylko zapowiedzi. No i żeby obejrzeć co wydarzyło się na danej gali, trzeba na niej po prostu być. Zamierzam pokazać Wam te gale właśnie tak, jak ja je widzę. Zapraszam do obejrzenia filmu i śledzenia mojego kanału.

 

O autorze

Trenowac z Najlepszymi

Trenowac z Najlepszymi

Pasjonat sportów walki. Zaczęło się – można powiedzieć, przypadkiem. Pół roku od powrotu na salę, założyłem stronę na FB. Chciałem pokazać znajomym, że trenuję. Po 2 – 3 miesiącach okazało się, że oglądalność jest bardzo duża, że ludziom podoba się to, o czym piszę i co robię. Jakoś tak poleciało, strona się rozwijała, a z nią mój sportowy progres. Czytelnicy są, to i tematy do pisania są.

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad