Badania suplementów Healthy Lifestyle Plotki suplementacyjne Suplementacja Suplementacja podczas odchudzania Suplementy diety

Nowości od Apollo’s Hegemony!

Nowy rok - nowe suplementy. Minął już pierwszy miesiąc postanowień noworocznych, więc aby podtrzymać motywację, przedstawiamy Wam nowe suplementy firmy Apollo's Hegemony! Co mają w składzie? Dla kogo będą odpowiednie? 

Nowości od Apollo's Hegemony zainteresują z pewnością każdego. To proste produkty, ale jednocześnie bardzo skuteczne w działaniu - nie zawierają zbędnych dodatków w składzie, a kapsułka ma maksymalną skuteczność. Dopracowane produkty zaskakują swoją prostotą i świetnym działaniem.

Kava Kava

Kava Kava

Kava Kava to niesamowita roślina, o wszechstronnym działaniu prozdrowotnym. Tradycyjnie spożywana jest jako napar, a jej wszystkie cenne składniki znajdują się w korzeniu. Ma działanie relaksujące, ale również przeciwlękowe. Wspiera funkcje kognitywne i ogólną pracę mózgu. Kava Kava ma również właściwości przeciwbólowe! Produkt jest dostępny w wersji 120 kapsułek po 250 mg ekstraktu z Kava Kava (standaryzowany na zawartość 30% kawalaktonów).

Więcej o Kava Kava możesz przeczytać tutaj. 

Pregnenolon

Pregnenolone

Pregnenolon to prekursor najważniejszych hormonów steroidowych - dzięki temu wszystkie hormony są w równowadze, bo to właśnie od niego wszystko się zaczyna. Pregnenolon wpływa pozytywnie nie tylko na równowagę hormonalną organizmu, ale również minimalizuje objawy PMS i podnosi libido. Pregnenolon dobrze działa również na funkcje kognitywne oraz samopoczucie - może nawet ograniczać objawy depresji!

Produkt jest dostępny w dwóch wersjach - 60 kapsułek po 25 mg oraz 120 kapsułek po 10 mg.

Więcej o pregnenolonie możesz przeczytać tutaj. 

Wartym wspomnienia jest kolejna nowość, tym razem firmy Hades Hegemony.

PEA + Hordenine

Znalezione obrazy dla zapytania pea hordenine muscle zone apollo

PEA + Hordenine to świetny produkt, który zawiera współpracujące ze sobą związki, mające właściwości nootropowe. Działają również pobudzająco, a co ciekawe, kontrolują apetyt i nasilają procesy lipolizy. Jest to naturalny i sprawdzony doping dla mózgu i całego organizmu - świetnie sprawdza się również na treningach, dzięki zwiększaniu ich intensywności (PEA i hordenina podnoszą poziomy energii!). Ten produkt korzystnie wpływa na nastrój i minimalizuje objawy depresyjne. Dzięki połączeniu tych dwóch składników, ich działanie jest bardziej zintensyfikowane i wydłużone.

Produkt jest dostępny w formie 90 kapsułek, a jedna zawiera 100 mg Hordeniny HCl i 200 mg β-fenyloetyloamina HCl.

Więcej o PEA przeczytasz tutaj. 

O autorze

Sylwia Lelonek

Zawodowo i hobbystycznie zajmuje się dietetyką. W wolnym czasie trenuje i podróżuje. Wiedzę czerpie ze szkoleń, książek, najnowszych badań i merytorycznych dyskusji.

› Zobacz wszystkie artykuły

2 komentarze

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad