Plotki suplementacyjne Suplementacja Suplementy diety

Nowość od Olympus Labs – Endur3! Nowatorska formuła dla jeszcze lepszej regeneracji!

Endur3
Aktualna wersja ENDUR3

Dwa tygodnie temu po raz pierwszy mieliśmy okazję przeczytać o nowym produkcie wspierającym regenerację firmy Olympus Labs. Ta aminokwasowa formuła zawiera w sobie potężną dawkę BCAA (7,5g) oraz masę innych, ciekawych składników. A to wszystko w zaledwie 16 gramach na porcję! Olympus Labs trzymał nas w niepewności aż do teraz, kiedy to poznaliśmy dokładny skład ich nowiutkiego Endur3! Gotowi? Zaczynamy!

Tak jak wspominaliśmy przed chwilą, każda z 16 gramowych porcji zawiera w sobie aż 7,5 grama BCAA w proporcji 4:1:1 oraz długą listę innych substancji. Jak wiadomo, nie ma dobrej regeneracji potreningowej niż solidna dawka wysokojakościowego BCAA. I tego Olympus Labs nam nie pożałował!

W Endur3 znajdziemy także: 2 gramy Velostil – opatentowanej mieszanki, mającej zapewnić nam poprawę syntezy białek oraz przyspieszony wzrost mięśni. Olympus Labs, w celu wzmonienia efektu regeneracji, dodało do Endur3 również następujące substancje: 2g glutaminy i 480mg VitaCherry, a także gram tauryny i elektrolitów dla polepszenia uwodnienia. Brzmi nieźle.

Fani Olympus Labs nie będą musieli długo czekać na premierę tej nowiutkiej formuły. Firma zadeklarowała, że produkt ten znajdzie się na sklepowych półkach już w październiku! Endur3 nie jest jednak jedyną nowością jaką serwuje nam Olympus Labs. Mniej więcej w tym samym czasie co Endur3, zostanie wypuszczony także Ep1logue – pompująca przedtreningówka o właściwościach budujących masę mięśniową.

O autorze

Jakub Kola

Jakub Kola

Interesuję się suplementacją oraz dietetyką od 2004 roku. Stale doskonale się w tych aspektach. Posiadam status doradcy na największym forum sportowym w kraju.

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad