Plotki suplementacyjne Suplementacja Suplementy diety

Nowość od Chaos and Pain – Chemical X!

Po wprowadzeniu na rynek dwóch suplementów na wzrost masy mięsniowej Chemical One i Chemical Four, zawierających 1-DHEA i 4-DHEA, Chaos and Pain wprowadził swój trzeci produkt DHEA o nazwie Chemical X, który zawiera 19-nor-DHEA. Jak wspominaliśmy w poprzednich przypadkach, seria Chemical jest podobna do produktów Somal firmy Redcon1 oraz produktów Chosen1, Brutal 4ce i AbNORmal Blackstone’a.

Chaos and Pain Chemical X
Skład produktu

Najnowszy suplement na wzrost masy i siły firmy Chaos and Pain jest podobny do Chemical One i Four, ponieważ nie polegaja tylko na 19-nor-DHEA dostarczanej za pomocą liposomów Cyclosome. Oprócz dawki głównego składnika równej 55 mg na tabletkę, Chemical X ma również 150 mg agrestis fadogia i 50 mg laxogeniny w celu dalszego zwiększenia jego zdolności do budowania mięśni.

Jak zwykle Chaos and Pain po wprowadzeniu nowego produktu rozpoczął wyprzedaż na swojej oficjalnej stronie internetowej. Promocja dotycząca Chemical X polega na zakupie dwóch suplementów z serii Chemical i otrzymaniu bezpłatnej butelki Alpha PCT, co starczy Ci na pełny 12-tygodniowy plan budowy mięśni.

Produkt zapowiada się bardzo ciekawie, pozostaje nam jedynie czekać na wprowadzenie go do oferty i na możliwości importu 😉

O autorze

Jakub Kola

Jakub Kola

Interesuję się suplementacją oraz dietetyką od 2004 roku. Stale doskonale się w tych aspektach. Posiadam status doradcy na największym forum sportowym w kraju.

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad