Plotki suplementacyjne Suplementacja Suplementy diety

Nowa odżywka białkowa od Gaspari Nutrition – Myopure!

Wiele firm suplementacyjnych skorzystało z historycznego wydarzenia, jakim były pierwsze targi Fitcon Expo, do promocji swoich nowych produktów. Tę niebywałą okazję wykorzystało również Gaspari Nutrtion do przedstawienia szerszej publiczności swojej najnowszej odżywki białkowej, która zostanie wprowadzona na rynek jeszcze w tym roku.

Nowy dodatek dietetyczny od Gaspari Nutrition nosi nazwę Myopure. Brzmi znajomo? Powinno! Marka świadomie nawiązuje bowiem do innego, rozpoznawalnego produktu ze swojej stajni – Myofusion, który również jest odżywką proteinową. Między tymi dwoma pozycjami występują jednak dość znaczące różnice. Myopure będzie odżywką typowo kazeinową, w przeciwieństwie do Myofusion, która, jak dobrze wiemy, jest miksem serwatki, mleka i kazeiny.

Fani Gaspari Nutrition, którzy są na bieżąco z tym, czym aktualnie zajmuje się ich ulubiony brand, na pewno zwrócili uwagę, że Myopure nie będzie jedyną nową pozycją w ich ofercie. Oprócz odżywki kazeinowej możemy spodziewać się również potężnego spalacza tłuszczu (Arson), którego wypuszczenie firma już wcześniej zapowiedziała. Oba produkty przywitamy z otwartymi ramionami!

O autorze

Ela

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad