Plotki suplementacyjne Suplementacja Suplementy diety

Nitro-Tech Casein Gold w dwóch bonusowych rozmiarach!

Niedawno został wprowadzony kolejny, nowy produkt do szybko powiększającej się rodziny Muscletech Nitro-Tech. Jest to, co ciekawe,  pewnego rodzaju produkt uboczny produktu głównego. Suplement jest nie tylko kolejnym nowym dzieckiem Nitro-Tech, ale kolejnym białkiem Nitro-Tech z serii Gold (podobnie jak Whey Gold), a jego nazwa to - Nitro-Tech Casein Gold.

Jego nazwa mówi sama za siebie, Nitro-Tech Casein Gold jest po prostu kazeiną w proszku. Każda porcja suplementu w opakowaniach po 24 g zawiera białka izolatu mleka pochodzące z mieszanki  o przedłużonym 8-godzinnym uwalnianiu, kazeinian wapnia oraz kazeinę micelarną.

Kazeinian wapnia pozyskuje się z odtłuszczonego mleka. Proces produkcyjny sprawia, że proteina ta jest pozbawiona innych frakcji białkowych, węglowodanów oraz soli mineralnych. Cechą charakterystyczną natomiast jest duże stężenie glutaminy – aminokwasu anabolicznego, antykatabolicznego, regulatorowego oraz immunostymulującego. Kazeinian wapnia podobnie jak standardowa kazeina tworzy w żołądku i jelitach zawiesinę, dzięki czemu trawienie i wchłanianie jest przedłużone w czasie i odbywa się równomiernie.

Kazeina micelarna to najczystsza postać tego rodzaju białek występująca w mleku krowim. Dzięki zastosowaniu wysoko zaawansowanej technologii mikrofiltracji pozyskuję się ją w postaci suplementu bez użycia sztucznych i niebezpiecznych dla zdrowia chemikaliów i agresywnych środków dodatkowych. Dzięki temu uzyskujemy produkt praktycznie niezmieniony o najwyższym stężeniu aminokwasów oraz witamin i minerałów. Co więcej zawartość laktozy w tych suplementach jest znikoma. Kazeina micelarna powinna być stosowana zawsze wtedy, gdy przerwy pomiędzy posiłkami trwają bardzo długo, a także w okresie nocnym, kiedy wzrasta zapotrzebowanie na szereg kluczowych aminokwasów.

Ponad to, produkt składa się  zaledwie z 2g węglowodanów (z czego tylko 1g to cukier) i zerowej ilości tłuszczu. Jedna porcja to tylko 100 kalorii! Dodatkowo, MuscleTech reklamuje Nitro-Tech Casein Gold, jako formułę o nieziarnistej teksturze, co wyróżnia go na tle konkurencji.

Gdy Nitro-Tech Casein Gold trafi w końcu do sprzedaży, fani MuscleTech będą mieć dwa smaki do wyboru : mocną czekoladę i kremową wanilię. Jeśli chodzi o wielkość opakowań, będą dostępne dwa –  podobnie jak w przypadku Nitro-Tech Whey Gold – oba to rozmiary bonusowe.

Nitro-Tech Casein Gold pakowany jest w opakowania po 2 i 4 funty z opcją +25% ekstra.

O autorze

Ela

Ela

Elżbieta Nowakowska - Dietetyk z 18-letnim stażem. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Mimo dużego doświadczenia stale uczestniczy w szkoleniach w całym kraju. Jej mocne strony to odżywianie, suplementacja oraz farmaceutyka.

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad