Plotki suplementacyjne Suplementacja Suplementy diety

Dust Extreme od Blackstone Labs zmienia nazwę na Dust X !

W zeszłym miesiącu Blackstone Labs przywrócił do sprzedaży swoją pierwotną przedtreningówkę Dust Extreme z DMAA, aczkolwiek bez noopeptu. Suplement dostępny jest już na stronie producenta, w zestawie ” King of All Stims” który oprócz Dust Extreme zawiera dodatkowo spalacz tłuszczu King Cobra.

Jakiś czas temu pojawiły się nowe informacje, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie suplementu, aby uniknąć jakichkolwiek nieporozumień. Podczas wprowadzenia nowej wersji DMAA Dust Extreme, producent zachował również jego pierwotną wersję, zawierającą pobudzający 2-aminoisoheptane. Aby wierni fani suplementu nie mieli problemu w odróżnieniu produktu Blackstone Labs zachował wersję z DMAA jako Dust Extreme, a nową formułe wprowadził pod nazwą Dust X.

Więc jeśli szukasz wersji Dust Extreme, która dostępna była przez ostatnie kilka miesięcy to zakupić musisz Dust X. Natomiast jeśli zależy Ci na oryginalnej wersji to Dust Extreme jest dla Ciebie.

O autorze

Ela

Ela

Elżbieta Nowakowska - Dietetyk z 18-letnim stażem. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Mimo dużego doświadczenia stale uczestniczy w szkoleniach w całym kraju. Jej mocne strony to odżywianie, suplementacja oraz farmaceutyka.

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad