Plotki suplementacyjne Suplementacja Suplementy diety

Controlled Labs wydaje kolejną nowość! Blue Sugar.

Controlled Labs nie zwalania obrotów nawet na sekundę. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wypuścili dwa nowe suplementy, które zostały fantastycznie przyjęte przez cały sportowy półświatek. Pierwszy, Orange Brainwash to konkretny nootropik, bardzo dobrze zbilansowany, o niezwykle ciekawym składzie. White Flash natomiast to przedtreningówka, która zrobiła spore zamieszanie w swojej kategorii.

Skład Blue Sugar

Aktualnie firma Controlled Labs zaprezentowała kolejny zupełnie nowy produkt na 2018 - Blue Sugar, którego głównym zadaniem jest lepsze rozkładanie składników odżywczych. Podobnie jak większość suplementów w tej zaawansowanej kategorii, Blue Sugar ma na celu pomóc w dostarczaniu składników odżywczych, takich jak węglowodany, do mięśni i nie dopuścić do tego, aby odkładały się w postaci tłuszczu. Ta właściwość może przynieść dodatkowe efekty, takie jak dostarczenie węglowodanów tam, gdzie ich potrzebujemy oraz zapewnić lepszą pompę mięśniową podczas ćwiczeń.

Formuła produktu Controlled Labs Blue Sugar zawiera cztery główne składniki oraz 5 mg BioPerine, aby poprawić absorbcje pozostałych substancji. Te cztery główne składniki to 1,5 g liścia banaba, pół grama berberyny w celu zwiększenia tolerancji glukozy, 250 mg agmatyny i 200 mg cynamonu PF Cinnulin w celu utrzymania optymalnego poziomu cukru oraz ciśnienia krwi.

Według Controlled Labs, Blue Sugar, jest już dostępny w sprzedaży. Sugerowana cena detaliczna to aż 61 dolarów! Wiemy natomiast, że będzie miała 30 porcji na butelkę. Controlled Labs namawia użytkowników do przyjmowania maksymalnie jednej porcji dziennie z posiłkiem o wysokiej zawartości węglowodanów.

O autorze

Jakub Kola

Jakub Kola

Interesuję się suplementacją oraz dietetyką od 2004 roku. Stale doskonale się w tych aspektach. Posiadam status doradcy na największym forum sportowym w kraju.

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad