Blogi Treningowe

Chcesz promować się na naszym blogu?

Dzięki zaufaniu naszych klientów, sklep www.muscle-zone.pl rozwija się w niesamowitym tempie. Codziennie poszerzamy gamę produktów o najbardziej wyszukane suplementy diety. Ilość zamówień często prawie przerasta nasze możliwości wysyłkowe. Jesteśmy świadomi, że bez Was nie byłoby możliwe, abyśmy zostali jednym z największych sklepów w Polsce.

Doceniamy osoby będące wiernymi klientami poprzez programy rabatowe oraz szereg promocji, jednak dzisiaj mamy dla Was coś szczególnego.
Dwa programy partnerskie, dzięki którym możesz dołączyć do #MZTEAM

1) Zarabiaj z nami.

Pierwszy program partnerski polega na tym, że otrzymujesz indywidualny kod rabatowy, za pomocą którego klient robi zakupy. Kupujący otrzymuje rabat w wysokości 5%, a ty jako właściciel fan page z którego został wykorzystany kod – otrzymujesz kwotę 5% z jego zamówienia (minus rabat i koszty wysyłki). Wszystko udostępnione jest pod specjalnym linkiem gdzie widać kto i ile wydał.
Im więcej osób skorzysta z Twojego kodu rabatowego – tym więcej korzyści płynie z tego dla Ciebie.

2)  Zostań naszym blogerem

Do Twoich zadań będzie należeć prowadzenie wpisów na blogu przygotowanym przez naszą firmę. Tematyka należy do Ciebie, ale chcemy aby były one tematyczne, nawiązujące do sportu suplementacji i żywienia. Możesz zamieszczać tam relacje z przygotowań, treningów, zawodów itp.
Korzyścią dla obu stron będą udostępnienia wpisów na fan page, kontach społecznościowych oraz blogu. Ty promujesz nas – my promujemy Ciebie.
Nasi blogerzy otrzymują kwotę 300-400 zł do wydania w sklepie www.muscle-zone.pl w suplementach po cenach detalicznych.

Dołącz do grona naszych specjalistów i buduj swój wizerunek na naszym blogu!

Napisz do nas jakub@muscle-zone.pl

Dołącz dane o sobie:

Imię, nazwisko:
Wiek:
Adresy Twoich blogów, fanpage, profili społecznościowych z których korzystasz w celach promocji swojej osoby:
Jaka forma współpracy Cię interesuję:

O autorze

Tu możez być TY!

Tu możez być TY!

› Zobacz wszystkie artykuły