Plotki suplementacyjne Suplementacja Suplementy diety

Bang od VPX Sports w nowych smakach!

Napój energetyzujący Bang należy do tej kategorii produktów, których nie trzeba nikomu przedstawiać. VPX Sports wykonało kawał dobrej roboty podczas komponowania tego kultowego napoju. Bang nie zawiera cukru ani tłuszczy, jest za to pełen witamin z grup B, C oraz magnezu! Podstawą jego mocy i właściwości są natomiast: kofeina, BCAA oraz kreatyna.

Sprawdza się doskonale zarówno przed i jak po treningu.

Jako, że skład został opracowany do perfekcji już dawno temu, jedynymi zmianami, które wprowadza VPX Sports są zmiany smaku.

Nie dalej niż miesiąc temu zostały wypuszczone 4 nowe warianty smakowe Bang: Peach Mango, Citrus Bang Pre-WorkoutTwist, Purple Guava Pear oraz Root Beer Blaze. Już wtedy VPX zapowiadał, że to nie koniec i w najbliższym czasie pojawią się kolejne, równie smaczne opcje!

Na ten moment wiemy tylko tyle, że nowa puszka będzie czerwona. Bez względu na to, jak mocno wysilimy naszą wyobraźnie jest nikła szansa na to, że zgadniemy jaki smak będzie za tym szedł. VPX Sports jest znane z bardzo oryginalnych i nietypowych mieszanek. Pozostaje nam zatem cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń!

W naszej ofercie znajdziecie również wersję produktu Bang – przedtreningówkę. W składzie znajdziecie najważniejszą formę kreatyny monohydrat ponadto beta-alaninę, leucynę czy cytrulinę. Skład zapewnia bardzo kompleksowe działanie, a wzbogacenie go kofeiną w odpowiedniej dawce zapewni przypływ energii podczas treningu!

O autorze

Jakub Kola

Jakub Kola

Interesuję się suplementacją oraz dietetyką od 2004 roku. Stale doskonale się w tych aspektach. Posiadam status doradcy na największym forum sportowym w kraju.

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad