Plotki suplementacyjne Suplementacja Suplementacja podczas odchudzania Suplementy diety

Scivation potwierdza 2 nowe smaki Xtend!

Scivation już uraczył swoich klientów czymś wyjątkowym w tym roku, ponieważ w lutym firma wprowadziła nowy ekskluzywny mandarynkowy smak Xtend. Wysoka sprzedaż nowego smaku skłoniła producenta do ponowienia tego kroku, tym razem pora na bardziej wyszukane smaki. Minęło kilka miesięcy i wygląda na to, że Scivation chce dać swoim fanom kolejne dwa smaki Xtend.

Obecnie potwierdzono oficjalnie, że wkrótce pojawią się dwa nowe bardzo kreatywne smaki kultowego Xtend BCAA marki Scivation – Margarita i Pina Colada. Należą do tej samej linii smaków, ponieważ ostatni nowy smak jaki wypuszczono dla Xtend to szampan truskawkowy, który średnio cieszył się uznaniem wśród klientów…

Łatwo zauważyć na powyższej grafice skład tego świetnego produktu nie uległ zmianie i jest to nadal jedna z lepszych formuł aminokwasów na rynku.

Zagadką pozostaje czy nowe smaki Xtend BCAA, Margarita i Pina Colada będą ogólnodostępne czy będą jedynie na wyłączność któregoś z dystrybutorów i tylko tam będą dostępne do zakupu, kiedy tylko zostaną dostarczone. Jak nam wiadomo, będą one w jednym rozmiarze, w standardowym opakowaniu zawierającym 30 porcji.

O autorze

Jakub Kola

Jakub Kola

Interesuję się suplementacją oraz dietetyką od 2004 roku. Stale doskonale się w tych aspektach. Posiadam status doradcy na największym forum sportowym w kraju.

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad