Blogi Treningowe Motywatory Odchudzanie Odżywianie Suplementacja Trening

Puchar Ziemi Puckiej w Żelistrzewie! Kulturystyka Juniorów OPEN! 12.03.2017

Witajcie!

Jak zapewne wiecie z dniem 1 stycznia postanowiłem przygotować się do sezonu wiosennego. Wyzwanie było bardzo dużo, ostra prawie roczna masa, raptem ok 10 tygodni redukcji, chciałem sprawdzić czy podołam… Efekt? Jak się chce to można! Postawiłem wszystko na jedną kartę, ani razu nie zwolniłem tempa, nie odpuściłem ani jednego treningu siłowego czy cardio! Było lekko? NIE! Było bardzo ciężko, chwilami musiałem robić dwie sesje cardio godzinne dziennie, ale obiecałem sobie, że albo się przygotujesz albo jesteś słaby!

Ostatnie półtora tygodnia przed startem były bardzo ciężkie, żeby się wyrobić musiałem obciąć sporo jedzenia i dołożyć cardio, nie wspomnę o tym, że mam jeszcze wymagającą uczelnie i mój mózg na co dzień musi w miarę przyzwoicie funkcjonować. Na szczęście wszystko poszło po mojej myśli.

18.03 mam kolejny start na Mistrzostwach Wielkopolski w kulturystyce klasycznej seniorów, raz się żyje, trzeba próbować 🙂

W kulturystyce juniorów open w Żelistrzewie zdobyłem 2 miejsce, z czego jestem niezmiernie zadowolony!

Dziękuję całej rodzinie, przyjaciołom i znajomym którzy mnie motywowali do walki. Wielkie dzięki również dla sklepu Muscle-Zone za wsparcie!

Redukcje startowałem z wysokiej poziomu zalania i bardzo zaawansowanej masy, prawie rok sporej nadwyżki kalorycznej, efekt? Hmm redukcja była troszkę cięższa, ale za to nadbudowałem 5 kg mięśni w stosunku do sezonu 2016.

A tutaj ze zwycięzcą mojej kategorii 🙂

Śledźcie moje poczynania na www.facebook.pl/olikanek

POZDRAWIAM

 

O autorze

Oliwer

Oliwer

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad