Plotki suplementacyjne Suplementacja

P6 Ripped – mix boostera testosteronu oraz spalacza od Cellucor!

Oferta Cellucor jest niezwykłe bogata i różnorodna. Jednak ze wszystkich jej produktów i linii suplementacyjnych, 3 rodziny suplementów wyróżniają się w sposób szczególny i zasługują na wyjątkową uwagę. Mamy na myśli oczywiście linię przetreningówek C4, serię spalaczy i innych dodatków wspierających utratę wagi SuperHD oraz boostery testosteronu sygnowane logiem P6, do których właśnie dołącza nowa formuła!

Linia Cellucor odpowiedzialna za budowanie masy mięśniowej, czyli wcześniej wspominana P6, składa się z oryginalnego P6, mocniejszego P6 Extreme, P6 Chrome, przeznaczonego do stosowania w późnych godzinach popołudniowych P6 PM oraz nowiutkiego, jeszcze ciepłego P6 Ripped. Jak sama nazwa wskazuje, P6 Ripped łączy w sobie zalety boostera testosteronu oraz mieszanek stymulujących oraz wspierających spalanie tkanki tłuszczowej. Całość ma nam zagwarantować wzrost siły, pomoc w budowaniu suchej masy mięśniowej oraz nakręcenie metabolizmu.

Jeśli chodzi o skład, jest on bardzo ciekawy i zarazem dość prosty. Mamy bowiem do czynienia z zaledwie 8 pozycjami. P6 Ripped zawiera 4 substancje odpowiadające za wzrost poziomu testosterony oraz 4 mające przyspieszyć utratę wagi.

Do pierwszej grupy zaliczamy następujące formuły: mieszanka KSM-66 ashwagandhy, kozieradka, proszek z łożyska owczego i korzeń pokrzywy.

Jeśli chodzi o spalanie tłuszczu, mają nam w tym pomóc: 319 mg mieszanki kofeiny bezwodnej, kofeina ZumXR , a na końcu Capsimax (pieprz cayenne).

P6 Ripped prawdopodobnie będzie dostępny tylko za pośrednictwem głównego dostawcy czyli GNC. Na ten moment nie wiemy jeszcze ile będzie kosztował, chociaż sądzimy, że cena będzie kształtowała się podobnie do innych produktów z linii P6.

O autorze

Ela

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad