Plotki suplementacyjne Suplementacja Suplementy diety

Metha-Quad wraca do asortymentu Blackstone Labs?

Blackstone Labs wypuściło kilka dni temu całkiem solidny komunikat, potwierdzając dwa całkiem nowe suplementy, które mają być dostępne raczej w niedługim czasie. Producent nie ujawnił zbyt wielu szczegółów dotyczących tej pary produktów, ale na pewno to wystarczy by wzbudzić w fanach podekscytowanie przez następny miesiąc.

Informacja, którą mamy ujawnia, że oba nadchodzące produkty Blackstone Labs będą to formuły budujące mięśnie. Nazwa pierwszego z nich została ujawniona – EQualizer, kolejny produkt oparty na DHEA, podobny do produktów tej samej marki Brutal 4ce i CHosen1. O drugim produkcie ujawniono jedynie garstkę oczywistych wskazówek.

Te wskazówki dotyczące kolejnego produktu, które Blackstone Labs ujawnił to fakt, że będzie to modernizacja starszego, wcześniej wypuszczonego suplementu, który pierwotnie zawierał cztery różne składniki. Na tej podstawie zgadujemy, że firma ma zamiar przywrócić Metha-Quad, niegdyś czteroskładnikowy „suplement” budujący mięśnie.

EQualizer i drugi produkt, którym według naszych przypuszczeń będzie Metha-Quad, będą dostępne w przyszłym miesiącu. Zdaje się również, że będą one wypuszczone w przedsprzedaży, najprawdopodobniej przez oficjalną stronę Blackstone Labs.

O autorze

Jakub Kola

Jakub Kola

Interesuję się suplementacją oraz dietetyką od 2004 roku. Stale doskonale się w tych aspektach. Posiadam status doradcy na największym forum sportowym w kraju.

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad