Suplementy diety

Life Extension – produkty marki premium

mz facebook

Life Extension to producent suplementów, który oferuje preparaty najwyższej jakości. Jak sama nazwa wskazuje, producent skupiają się na badaniach podnoszących komfort życia.

life-extension-vitamins-logo

Life Extension znajduje się w Fort Lauderdale i działa w branży od ponad 35 lat. W tym czasie spółka zainwestowała 125 mln dolarów w badania niosące pomoc wobec chorób związanych z wiekiem i problemami zdrowotnymi. Life Extension było pierwszą organizacją, która:

  • rekomendowała stosowanie niskiej dawki aspiryny do ochrony przeciw zawałowi serca
  • rekomendowała koenzym Q10 do zachowania zdrowego serca
  • rekomendowała kwasy omega-3 zawarte w oleju rybim dla zdrowia serca
  • zalecała podwyższenie spożycia antyoksydantów w celu ochrony zdrowia

Produkty LE

W swoich produktach firma Life Extension używa wyłącznie surowce o najwyższej jakości pochodzące z całego świata. Według danych producenta w ofercie znajduje się blisko 350 produktów! Sztab naukowców na bieżąco bada produkty pod kątem efektywności i analizując dane dostarczane z bieżących badań naukowych, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom.
Wszelkie składniki używane do produkcji suplementów diety są badane z wykorzystaniem najwyższych norm m.in. US Pharmacopeia.
Firma deklaruje jedną z najwyższych norm „czystości” produktów oraz dzięki zaawansowanym systemom zarządzania jakością udoskonala swoje produkty oraz systemy produkcji suplementów.

Warte odnotowania jest, iż wszystkie produkty Life Extension posiadają certyfikat GMP, a to potwierdzenie maksymalnej jakości produktów!

Przy zamawianiu produktów z oficjalnej strony można bezpłatnie zaopatrzyć się w ponad 180 stronicowy katalog Life Extension. Znajdują się w nim odnośniki do badań naukowych, cenne porady oraz szeroka gama produktów z zaleceniami dotyczącymi stosowania.

Idąc z prądem innowacyjności na rynku suplementów, sklep www.muscle-zone.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniu klientów i wprowadza do swojej bogatej ofert produkty prozdrowotne firmy Life Extension.

Cała oferta produktów dostępna po kliknięciu w grafikę.

life-extension-logo-sklep

O autorze

Jakub Kola

Jakub Kola

Interesuję się suplementacją oraz dietetyką od 2004 roku. Stale doskonale się w tych aspektach. Posiadam status doradcy na największym forum sportowym w kraju.

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad