Diety Odchudzanie Odżywianie Plotki suplementacyjne Suplementacja Suplementacja podczas odchudzania Suplementy diety

KetoSports – dieta i ketogeniczny styl życia

Aktualnie na rynku istnieje wiele firm suplementacyjnych, które w oparciu o aktualne trendy dietetyczne wprowadzają do swojej oferty produkty mające wspierać osoby będące na diecie ketogenicznej. Są jednak brandy, których oferta w całości poświęcona jest ketogenicznemu stylowi życia. Jedną z takich firm jest właśnie KetoSports.

Zamiast posiadania zaledwie jednego lub dwóch produktów będących preparatami ketogennymi, każdy z siedmiu suplementów KetoSports został zaprojektowany z myślą o ketozie. Firma sama opisuje swoje formuły jako produkty, które ułatwiają przejście i utrzymanie organizmu w stanie ketozy oraz zwiększające pokłady energii, poprawiające nastrój oraz pozytywnie wpływające na wydajność.

Rodzina suplementów ketogenicznych od KetoSports składa się między innymi z przedtreningówki KetoCaNa zawierającej 11,7 grama beta-hydroksymaślanu, MCT Powder czyli średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych w formie proszku oraz bardzo zbliżony produkt – Keto8 czyli MCT w formie płynnej.

Ponadto, w ofercie KetoSports znajdziemy również KetOil będący mieszanką oleju kokosowego oraz masła ghee oraz KetoShield – kapsułki zawierające chlorowodorek, mające za zadanie obniżać poziom glukozy we krwi, a co za tym idzie – utrzymać organizm w stanie ketozy. Na koniec warto zaznaczyć, że brand posiada również własne paski testowe – Ketone Test Strips, do mierzenia poziomu ciał ketonowych.

Już niebawem postaramy się poszerzyć naszą ofertę o produkty firmy KetoSports.

O autorze

Ela

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad