Plotki suplementacyjne

Gaspari Nutrition powraca w wielkim stylu!

 

logo gasapari

Gaspari Nutrition to amerykańska firma produkująca wysokiej jakości preparaty dla kulturystów. Pośród odżywek i suplementów diety znaleźć można na przykład nowoczesne preparaty białkowe oraz zestawy aminokwasów, które zwiększają wytrzymałość i wspomagają regenerację. W ofercie dostępne jest także kreatyna, gainery i okołotreningowe suplementy diety.

Rich Gaspari założyciel Gaspari Nutrition, znany jako „Król prohormonów”, zawiązał współpracę z Jared’em Wheat’em. Jego prężnie rozwijająca się firma Hi-Tech Pharmaceuticals, pomogła znów wskrzesić i wprowadzić do obiegu hit prohormonów Halodrol – w nowej formie prawnej!

Nowy Halodrol zawiera kluczowe składniki:

– 1-androstene-3b-ol, 17-one (1-Andro)

– 4-androstene-3b-ol, 17-one (4-Andro)

– Androsterone

– Androstenolone Acetate

– Rhaptonicum carthomoides 100:1 extract

halodrol

Halodrol to dopiero początek – zapowiedź głosi, że SuperPump 250 wraca z DMAA!

Czekamy na oficjalne przedstawienie składu, ale pamiętając pierwsze wersje SuperPump’a z przed lat możemy otwarcie powiedzieć że warto czekać na premierę!

Do tej pory znamy 5 składników z czoła etykiety: krzemian agmatyny, krzemian l-cytruliny, ekstrakt czerwonego wina, chlorowodorek kreatyny i 1,3-dimethylamylamine.
Połączenie takich składników zwiastuję świetny produkt, a więc do zobaczenia…

O autorze

Jakub Kola

Jakub Kola

Interesuję się suplementacją oraz dietetyką od 2004 roku. Stale doskonale się w tych aspektach. Posiadam status doradcy na największym forum sportowym w kraju.

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad