Blogi Treningowe Motywatory Trening

FitLifeExpo Katowice 2017! Aktualny trening i dieta!

Witam, witam!

Pierwszy tydzień treningowy po powrocie z USA mam już za sobą 🙂 Teraz to dopiero treningi sprawiają radość! Nie wiedziałem, że 2-tygodniowa przerwa może tak pozytywnie wpłynąć na radość i motywację treningową!

W chwili obecnej zredukowałem ilość treningów siłowych z 5-6 w tygodniu na 4, zrezygnowałem z wszystkich sesji cardio, dotychczas było ich na masie 5 x 20-30 minut.  Zmniejszyłem objętość treningową w znacznym stopniu, robię lżejszym ciężarem, mniej serii, dłuższe przerwy. Konsekwentnie zwiększam poziom treningowy tak aby w połowie grudnia być już na wysokich obrotach! To przyczyni się ku temu, że mój układ nerwowy będzie w pełni zregenerowany i gotowy do sezonu wiosennego w roku 2018! 🙂

Mój aktualny trening siłowy to 2 x FBW, 1 x push, 1 x pull, zero cardio. Co najlepsze… Musiałem dołożyć 400 kcal do diety, bo waga mi zaczęła spadać pomimo lżejszych treningów, mniejszej aktywności aerobowej, organizm potrafi naprawdę zaskakiwać 🙂 Makro 250 b, 100 t, 400 ww, jak brakuje to zawsze dojem 🙂 Na pewno nie spada masa mięśniowa, daje wystarczający bodziec do jej utrzymania!

Wczoraj miałem okazję być na FitLifeExpo w Katowicach na zawodach DiamondCup, świetna obsada, wielu utytułowanych zawodników 🙂 Spotkałem wielu znajomych z branży, takie wyjazdy to czysta przyjemność! Kto nie był jeszcze na takich targach niech się wybiera czym prędzej! Warto, spora dawka motywacji, wiele ciekawych wykładów, jak ja to mówię- wiedzy nigdy za wiele!

Poniżej kilka fotek! POZDRO!

www.facebook.pl/olikanek

 

O autorze

Oliwer

Oliwer

› Zobacz wszystkie artykuły

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować artykuł

Facebook

Ad